Čtvrtek: 10:30-17:00
CZK
  • EUR

DWG League Challenge

Pokémon
Datum konání:
20.1.2024
10:30-20:00

POTŘEBA REGISTRACE!
Stačí do SZ nebo e-mailem info@dragon-world.store

Čas:
– Check-in: 10:30
– Začátek hry: 11:00

Formát: Standard (povoleny karty s označením E, F, G či jejich reprinty)

Pravidla hry:
– Formát BO3 (Best of Three)
– Hraje se s povolenými kartami dle uvedeného formátu.

Vstupné: 150 Kč – možnost platby kartou

Registrační informace:

Prosím, mějte připravena svá POP ID a také decklist, který si budeme přebírat při registraci.
Pokud máte obavy, že na vás nezbyde místo, doporučujeme předem zaslat následující informace na naše FB stránky nebo na e-mail info@dragon-world.store:
Jméno
Příjmení
Datum narození
POP ID

Ceny:

Za každého hráče 1 booster do cen.
Každý hráč obdrží 1 prize pack za účast.

Championship Body:

1. místo: 15 Championship bodů
2. místo: 12 Championship bodů
3. a 4. místo: 10 Championship bodů

Omezení počtu hráčů:

Kapacita je omezena na 40 hráčů, proto doporučujeme předem zaslat své informace pro zajištění místa.

Tato událost je jedinečnou příležitostí pro hráče Pokémonů získat Championship body, které vás mohou posunout směrem k účasti na světovém šampionátu v Honolulu. Přijďte se připojit k naší komunitě hráčů, soutěžte a buďte součástí tohoto vzrušujícího turnaje!

Pro další informace nebo dotazy nás neváhejte kontaktovat na našich FB stránkách nebo na e-mailu info@dragon-world.store. Těšíme se na vaši účast

Výsledky turnaje:

HráčUmístěníKategorieDokončil?

Master

Peter Vasko1Masterfinished
Patrik Holler2Masterfinished
Petr Faukner3Masterfinished
Jan Lesenko4Masterfinished
Lukáš Brabec5Masterfinished
Mykola Deikaliuk6Masterfinished
Lukáš Novotný7Masterfinished
Hlieb Smirnow8Masterfinished
Tereza Šindelářová9Masterfinished
Lukáš Turčínek10Masterfinished
Denis Provázek11Masterfinished
Michal Kajaba12Masterfinished
Jana Karim13Masterfinished
Inessa Vasilevskaya14Masterfinished
Tomáš Vojtěch15Masterfinished
Borys Chernikov16Masterfinished
Jiří Plecer17Masterfinished
Marian Nicolas Daniel18Masterfinished
Vladimír Kohout19Masterfinished
Radek Šupík20Masterfinished

Senior

Jonáš Pech1Seniorfinished
Filip Němec2Seniorfinished
Martin Pešek3Seniorfinished
Daniel Benko4Seniorfinished
Barbora Košíková5Seniorfinished
Michal Pešek6Seniorfinished

Junior

Adam Vojtěch1Juniorfinished
Tadeáš Turčínek2Juniorfinished
Dominik Hradil3Juniorfinished
Lev Makagonov4Juniorfinished
Matěj Šlik5Juniorfinished
Šimon Hrníčko6Juniorfinished
Eliška Drmotová7Juniorfinished
Dominika Kohoutová8Juniorfinished

Naše kamenná prodejna